ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Potisky - transferové obrázky

KATALOG - solo obrázky potisků:     Listovací    PDF      .ZIP

KATALOG - desény a ukázky potisků na tričkách:   Listovací    PDF      .ZIP

POTISKY  SKLADEM v ČR - ihned expedujeme

Pod každým potiskem v našem katalogu je kód (např. 6111D). Pro vyhledání výrobku na e-shopu přidejte před tento kód písmena LT (LT6111D).

Můžete tam také najít rozměr potisku (např. 21x18 cm) a písmeno na konci v kroužku je označení typu transferu:

M= Multicom - transferový tisk se střední hustotou pokrytí materiálu, slabý rastrový podklad garantuje rozdílné odstíny a intenzitu barev, skvělé na jemné a tenké kresby. Aplikace: 195 C po dobu 4 s.

F= Fluor - transferový tisk s nejvyšší hustotou barvy, neprůhledností a jasností barev. Fluorescentní barvy jsou k dispozici v Pantonové řadě 801c - 814c. Aplikace: 190C po dobu 4 s.

G= Grey - tisk s vysokou neprůhledností a jasem barev, pouze na tmavé barvy textilu, skvělý na vytvoření šedých odstínů desénů na černých podkladech oblečení, příjemný na dotyk. Aplikace: 190C po dobu 6 s.

D = Darkom - transfer s velmi vysokým krytím podkladového materiálu, vysoká hustota barvy, neprůhlednost a vysoký jas barev. Vhodné na pokrytí tmavých podkladových materiálů fotografickými efekty, příjemný na dotyk. Aplikace 200C po dobu 4 s.

P = Puff - transferový tisk s nejvyšší hustotou barev a jejich jasností. Designování vlastní unikátní barvy, coated, uncoated, silnější rastrový papír. Aplikace 190C po dobu 5 s.

Mt = Mate - matný transferový potisk. Barva je více pigmentová v matných tónech, ideální pro design barevných teček a skvrn. Aplikace 185 C po dobu 6 s.

NS = Intense - intensivně barevný transferový potisk. Barva je více pigmentová v matných, ale jasných tónech. Aplikace 185 C po dobu 6 s.

I = Iris - vysoká hustota barvy, mix přímých barev a rastrově tištěných barev, používání jemných světlejších caramelových, modravých a růžových barev.  Aplikace 185 C po dobu 6 s.

Na některé potisky nemáme licenční práva, a proto je nemůžeme prodávat. Slouží pouze pro typovou ilustraci možností grafických návrhů. Jedná se např. o art. LT7032B, LT7202B, LT7318B, LT7240D, LT6256D, LT9272F, LT8078D, LT7854F, LT7328F, LT7162B, LT7407B atd.

Údržba

Po aplikaci transferu na textil doporučujeme prát max. na 40C v ruce, tisk nežehlit a nedávat do sušičky.

O tisku

Většinu transferových tisků lze aplikovat na textil za stejných podmínek:

Teplota: 180 C.

Doba presu: 6 sekundy

Tlak: Vysoký

Odstranění papíru z tisku: Když je tisk stále horky

Pro dosažení lepšího povrchu u tisku D - DARKOM, lze tisknout i na 200C po dobu 4 sekund.

Předtištěná fólie je za vysokých teplot a tlaku zažehlena na termožehličce nebo lisu na potiskový materiál. Výsledný dojem je velmi dobrý. Nažehlený motiv na textilu vytvoří pevnou a souvislou vrstvu barvy, která je na omak velmi jemná a pružná. Nemáte termolis (termo žehličku/ termotransferový lis)? Jedná se o dostupné zařízení v hodnotě nižších tisíců.

Výhody

Vyniknou i velmi tenké kontury a detaily obrázku, pestrý vícebarevný tisk, vysoké krycí vlastnosti, použití na všechny druhy textilu, tašky i batohy. Vhodný na menší kusové série, snadná aplikace. Lze použít nejen na hladký materiál, ale i např. hrubé povrchy - fleece apod. Tisk aplikujete za několik minut, šetří také místo ve skladu a peníze v zásobách - skladujete čistý textil a "tisknete" dle aktuálních objednávek.

« zpět na seznam článků

Jsme distributoři značek

 • Londog
 • K-up
 • Kariban
 • ProAct
 • JHK
 • TeeJays
 • Fruit of the Loom
 • Kimood
 • Nano
 • Profi
 • Russell
 • Russell Collection
 • Stedman
 • WK
 • Londog Transfer
 • Londog Causal
Filtr

Výrobky

Filtr

Značky


Barvy

Loading...

Zákaznické centrum

Zákaznické centrum (informace o výrobcích, objednávkách, rozměrech, velikostech atd.) jsou určeny pouze pro aktivní zákazníky 1textil.

Nakoupili jste na 1textil za poslední 3 měsíce, jste přihlášení a přesto je pro vás Zákaznické centrum nedostupné?

Kontaktujte nás prosím na info@1textil.cz

xxxx

Zákaznické centrum (informace o výrobcích, objednávkách, rozměrech, velikostech atd.) jsou určeny pouze pro aktivní zákazníky 1textil.

Nakoupili jste na 1textil za poslední 3 měsíce a přesto je pro vás Zákaznické centrum nedostupné?

Kontaktujte nás prosím na info@1textil.cz